Разлика помеѓу преработките на „А1 телевизија“

Додадени 4 бајти ,  пред 8 години
с (Отстрането уредувањето на 79.125.226.112 (разговор), вратено на последната верзија на [[User:Тиверополник|Тиве)
== Странска програма ==
[[Податотека:A1.jpg|десно|мини|150п|Лого на а1 1993-2008]]
[[Податотека:L17.jpg|десно|мини|150п|Лого на а1 2008-2011]]
 
=== Серии ===
Анонимен корисник