Разлика помеѓу преработките на „Градови во Латвија“

с
r2.7.1) (Бот Додава: az:Latviya şəhərlərinin siyahısı
с (r2.6.5) (Бот Додава: es:Anexo:Localidades de Letonia)
с (r2.7.1) (Бот Додава: az:Latviya şəhərlərinin siyahısı)
[[Категорија:Листи на градови по земја|Латвија]]
 
[[az:Latviya şəhərlərinin siyahısı]]
[[ltg:Latvejis mīsti]]
 
[[bg:Списък на градовете в Латвия]]
[[cs:Seznam měst v Lotyšsku]]
[[it:Città della Lettonia]]
[[kk:Латвия қалаларының тізімі]]
[[mrj:Латви халавлӓ]]
[[ltg:Latvejis mīsti]]
[[lv:Latvijas pilsētu uzskaitījums]]
[[lt:Sąrašas:Latvijos miestai]]
[[no:Liste over byer i Latvia]]
[[nn:Byar i Latvia]]
[[mrj:Латви халавлӓ]]
[[nds:Städer in Lettland]]
[[pl:Miasta Łotwy]]
86.434

уредувања