Разлика помеѓу преработките на „1507“

Додадени 13 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.2) (Бот Додава: lmo:1507
с (r2.7.2) (Бот Додава: kk:1507 жыл)
с (r2.7.2) (Бот Додава: lmo:1507)
[[bh:१५०७]]
[[bcl:1507]]
[[bg:1507]]
[[bs:1507]]
[[br:1507]]
[[bg:1507]]
[[ca:1507]]
[[cv:1507]]
[[lb:1507]]
[[lt:1507 m.]]
[[lmo:1507]]
[[hu:1507]]
[[mg:1507]]
43.100

уредувања