Категорија:Судири во 1878 година: Разлика помеѓу преработките

с
r2.7.2) (Бот Додава: id:Kategori:Konflik tahun 1878 Брише: fr:Catégorie:Bataille de 1878
с (Бот Додава {{Ризница-врска|Conflicts in 1878}})
с (r2.7.2) (Бот Додава: id:Kategori:Konflik tahun 1878 Брише: fr:Catégorie:Bataille de 1878)
 
[[en:Category:Conflicts in 1878]]
[[fr:Catégorie:Bataille de 1878]]
[[ko:분류:1878년 분쟁]]
[[id:Kategori:Konflik tahun 1878]]
[[no:Kategori:Konflikter i 1878]]
[[ru:Категория:Конфликты 1878 года]]
109.264

уредувања