Разлика помеѓу преработките на „Арно (река)“

Додадени 12 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: id:Arno
с (r2.7.1) (Бот Додава: id:Arno)
 
[[ar:نهر أرنو]]
[[bg:Арно]]
[[bs:Arno]]
[[br:Arno]]
[[bg:Арно]]
[[ca:Arno]]
[[cs:Arno]]
[[ko:아르노 강]]
[[hr:Arno]]
[[id:Arno]]
[[is:Arnó]]
[[it:Arno]]
86.434

уредувања