Разлика помеѓу преработките на „Сценографија“

Додадени 30 бајти ,  пред 9 години
с
r2.6.5) (Бот Додава: ru:Сценография
с
с (r2.6.5) (Бот Додава: ru:Сценография)
[[lt:Scenografija]]
[[nl:Scenografie]]
[[nn:Scenografi]]
[[no:Scenografi]]
[[nn:Scenografi]]
[[pl:Scenografia]]
[[pt:Cenografia]]
[[ru:Сценография]]
[[sl:Scenografija]]
[[sv:Scenografi]]
3.985

уредувања