Разлика помеѓу преработките на „Мец“

Нема измена во големината ,  пред 9 години
с
r2.7.2) (Бот Менува: th:แม็ส
с (r2.5.4) (Бот Менува: th:เม็ส)
с (r2.7.2) (Бот Менува: th:แม็ส)
[[roa-rup:Metz]]
[[be:Горад Мец]]
[[bo:མེ་ཊི་ཛི།]]
[[bg:Мец]]
[[bo:མེ་ཊི་ཛི།]]
[[ca:Metz]]
[[ceb:Metz]]
[[sv:Metz]]
[[ta:மெட்சு]]
[[th:เม็สแม็ส]]
[[tr:Metz]]
[[uk:Мец]]