Чарлс Лајл: Разлика помеѓу преработките

Додадени 29 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: zh-min-nan:Charles Lyell
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Брише: ar:تشارلز ليل (deleted))
с (r2.7.1) (Бот Додава: zh-min-nan:Charles Lyell)
[[Категорија:Починати во 1875 година]]
 
[[zh-min-nan:Charles Lyell]]
[[bg:Чарлз Лайъл]]
[[ca:Charles Lyell]]
86.434

уредувања