Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Реки во Англија“

нема опис на уредувањето
с (r2.7.1) (Бот Додава: ko:분류:잉글랜드의 강)
{{Ризница-врска|Rivers of England}}
 
[[Категорија:ХидрографијаРелефни наформи во Англија]]
[[Категорија:Реки во Обединетото Кралство|Англија]]