Отвори го главното мени

Промени

Додадени 10 бајти ,  пред 7 години
с
r2.7.2+) (Бот Менува: ne:सन् १९३१
[[nah:1931]]
[[nl:1931]]
[[ne:सन् १९३१]]
[[new:ई सं १९३१]]
[[ja:1931年]]
43.100

уредувања