Разлика помеѓу преработките на „1885“

Додадени 13 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.2) (Бот Додава: frr:1885
с (r2.6.5) (Бот Менува: kk:1885 жыл)
с (r2.7.2) (Бот Додава: frr:1885)
[[bh:१८८५]]
[[bcl:1885]]
[[bg:1885]]
[[bs:1885]]
[[br:1885]]
[[bg:1885]]
[[ca:1885]]
[[cv:1885]]
[[ja:1885年]]
[[nap:1885]]
[[frr:1885]]
[[no:1885]]
[[nn:1885]]
5.636

уредувања