Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Спортот во 2009 година“

с
r2.7.1) (Бот Додава: gl:Categoría:Deporte en 2009
с (r2.7.2) (Бот Додава: af, ar, be-x-old, bs, ca, cs, da, de, el, en, es, fi, fr, he, hu, id, ja, ko, lt, lv, nl, nn, no, pl, pt, ru, simple, sk, sl, sq, sv, tr, uk, zh, zh-yue)
с (r2.7.1) (Бот Додава: gl:Categoría:Deporte en 2009)
[[es:Categoría:Deporte en 2009]]
[[fr:Catégorie:2009 en sport]]
[[gl:Categoría:Deporte en 2009]]
[[ko:분류:2009년 스포츠]]
[[id:Kategori:Olahraga dalam tahun 2009]]
86.434

уредувања