Разлика помеѓу преработките на „Кореја“

Додадени 13 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.2) (Бот Додава: ca:Corea
с (Бот Менува: jv:Koréa)
с (r2.7.2) (Бот Додава: ca:Corea)
[[ar:كوريا]]
[[ast:Corea]]
[[bg:Корея]]
[[bo:ཀོ་རི་ཡ།]]
[[bs:Koreja]]
[[br:Korea]]
[[bgca:КореяCorea]]
[[cs:Korea]]
[[cy:Corea]]