Разлика помеѓу преработките на „1685“

Додадени 13 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.2) (Бот Додава: frr:1685
с (r2.7.2) (Бот Додава: ne:सन् १६८५, sh:1685)
с (r2.7.2) (Бот Додава: frr:1685)
[[bh:१६८५]]
[[bcl:1685]]
[[bg:1685]]
[[bs:1685]]
[[br:1685]]
[[bg:1685]]
[[ca:1685]]
[[cv:1685]]
[[ja:1685年]]
[[nap:1685]]
[[frr:1685]]
[[no:1685]]
[[nn:1685]]
43.100

уредувања