Разлика помеѓу преработките на „Централна Африка“

с
r2.7.2+) (Бот Додава: nso:Bogare ba Afrika
с (r2.7.1) (Бот Додава: en:Central Africa)
с (r2.7.2+) (Бот Додава: nso:Bogare ba Afrika)
[[be:Цэнтральная Афрыка]]
[[be-x-old:Цэнтральная Афрыка]]
[[bs:Srednja Afrika]]
[[bg:Централна Африка]]
[[bs:Srednja Afrika]]
[[ca:Àfrica Central]]
[[cs:Střední Afrika]]
[[sah:Орто Африка]]
[[se:Gaska-Afrihkká]]
[[nso:Bogare ba Afrika]]
[[sk:Stredná Afrika]]
[[sl:Osrednja Afrika]]
2.817

уредувања