81 (број): Разлика помеѓу преработките

Додадени 20 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.2+) (Бот Додава: nso:81 (nomoro)
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: cs:81 (číslo))
с (r2.7.2+) (Бот Додава: nso:81 (nomoro))
[[pt:Oitenta e um]]
[[ru:81 (число)]]
[[nso:81 (nomoro)]]
[[simple:81 (number)]]
[[sl:81 (število)]]
2.817

уредувања