6 (број): Разлика помеѓу преработките

Додадени 19 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.2+) (Бот Додава: nso:6 (nomoro)
с (r2.7.2) (Бот Додава: ms:6 (nombor))
с (r2.7.2+) (Бот Додава: nso:6 (nomoro))
[[zh-min-nan:6]]
[[bi:Sikis]]
[[bo:༦ (གྲངས་ཀ།)]]
[[bg:6 (число)]]
[[bo:༦ (གྲངས་ཀ།)]]
[[ca:Sis]]
[[cv:6 (хисеп)]]
[[ru:6 (число)]]
[[sco:Sax (nummer)]]
[[nso:6 (nomoro)]]
[[simple:6 (number)]]
[[sl:6 (število)]]
2.817

уредувања