Разлика помеѓу преработките на „2 (број)“

Додадени 19 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.2+) (Бот Додава: nso:2 (nomoro)
с (r2.6.4) (Бот Додава: ba:2 (һан))
с (r2.7.2+) (Бот Додава: nso:2 (nomoro))
[[be:Лік 2]]
[[bi:Tu]]
[[bg:2 (число)]]
[[bo:༢ (གྲངས་ཀ།)]]
[[br:Daou]]
[[bg:2 (число)]]
[[ca:Dos]]
[[cv:2 (хисеп)]]
[[qu:Iskay]]
[[ru:2 (число)]]
[[nso:2 (nomoro)]]
[[scn:2 (nùmmaru)]]
[[simple:2 (number)]]
2.817

уредувања