Разлика помеѓу преработките на „1910“

Додадени 13 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.2+) (Бот Додава: nso:1910
с (r2.7.2) (Бот Менува: kk:1910 жыл)
с (r2.7.2+) (Бот Додава: nso:1910)
[[bh:१९१०]]
[[bcl:1910]]
[[bg:1910]]
[[bs:1910]]
[[br:1910]]
[[bg:1910]]
[[ca:1910]]
[[cv:1910]]
[[sah:1910]]
[[se:1910]]
[[nso:1910]]
[[sq:1910]]
[[scn:1910]]
2.817

уредувања