Дариј III: Разлика помеѓу преработките

Додадени 28 бајти ,  пред 11 година
с
r2.6.5) (Бот Додава: yo:Darius III of Persia
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.6.5) (Бот Менува: oc:Dàrius III)
с (r2.6.5) (Бот Додава: yo:Darius III of Persia)
[[vi:Darius III]]
[[yi:דריווש דער דריטער]]
[[yo:Darius III of Persia]]
[[zh:大流士三世]]
4.013

уредувања