Разлика помеѓу преработките на „Самара“

Додадени 14 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: fo:Samara
с (r2.7.1) (Бот Додава: pnb:سامارہ)
с (r2.7.1) (Бот Додава: fo:Samara)
[[be:Горад Самара]]
[[be-x-old:Самара]]
[[br:Samara (kêr Rusia)]]
[[bg:Самара (Русия)]]
[[br:Samara (kêr Rusia)]]
[[ca:Samara]]
[[cv:Самар]]
[[eu:Samara]]
[[fa:سامارا]]
[[fo:Samara]]
[[fr:Samara (Russie)]]
[[ko:사마라 (사마라 주)]]
[[sco:Samara, Roushie]]
[[sk:Samara]]
[[cu:Самара]]
[[sl:Samara]]
[[cu:Самара]]
[[sr:Самара]]
[[sh:Samara]]
86.434

уредувања