Разлика помеѓу преработките на „Бокс“

Одземени 3 бајти ,  пред 8 години
с
r2.6.5) (Бот Додава: sn:Tsiva Менува: iu:ᒥᖏᑎᑕᐅᑎᔪᖅ
с (r2.7.2) (Бот Додава: my:လက်ဝှေ့ထိုးခြင်း)
с (r2.6.5) (Бот Додава: sn:Tsiva Менува: iu:ᒥᖏᑎᑕᐅᑎᔪᖅ)
[[ca:Boxa]]
[[cs:Box]]
[[sn:Tsiva]]
[[cy:Paffio]]
[[da:Boksning]]
[[hr:Boks]]
[[id:Tinju]]
[[iu:ᒥᖏᑎᑕᐅᑎᔪᖅ/mingititautijuq]]
[[is:Hnefaleikar]]
[[it:Pugilato]]
4.013

уредувања