Џонатан Свифт: Разлика помеѓу преработките

Додадени 22 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Додава: is:Jonathan Swift
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: az:Conatan Svift)
с (r2.7.1) (Бот Додава: is:Jonathan Swift)
[[be:Джонатан Свіфт]]
[[be-x-old:Джанатан Сўіфт]]
[[bs:Jonathan Swift]]
[[bg:Джонатан Суифт]]
[[bs:Jonathan Swift]]
[[ca:Jonathan Swift]]
[[cv:Джонатан Свифт]]
[[io:Jonathan Swift]]
[[id:Jonathan Swift]]
[[is:Jonathan Swift]]
[[it:Jonathan Swift]]
[[he:ג'ונתן סוויפט]]
86.434

уредувања