Разлика помеѓу преработките на „1670 во уметноста“

с
r2.7.2) (Бот Додава: en:1670 in art
с (Бот: козметички промени)
с (r2.7.2) (Бот Додава: en:1670 in art)
[[Категорија:1670 во уметноста| ]]
[[Категорија:Години во книжевноста]]
 
[[en:1670 in art]]
109.264

уредувања