Разлика помеѓу преработките на „Категорија:1675“

Додадени 36 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.2) (Бот Додава: ta:பகுப்பு:1675
с (r2.7.2) (Бот Додава: hsb:Kategorija:1675)
с (r2.7.2) (Бот Додава: ta:பகுப்பு:1675)
[[fi:Luokka:1675]]
[[sv:Kategori:1675]]
[[ta:பகுப்பு:1675]]
[[tt:Төркем:1675 ел]]
[[tr:Kategori:1675]]
[[vi:Thể loại:1675]]
[[war:Category:1675]]
[[zh-yue:分類Category:1675年]]
[[zh:Category:1675年]]
109.264

уредувања