Разлика помеѓу преработките на „Риека“

Додадени 63 бајти ,  пред 8 години
с
Брзо додавање категорија Градови во Хрватска (со користење на HotCat)
с (r2.6.4) (Бот Додава: af, ast, be, be-x-old, bg, br, bs, ca, cs, cv, da, de, dsb, el, en, eo, es, et, eu, fi, fr, he, hr, hu, id, io, it, ja, jv, ko, la, lij, lt, lv, nl, nn, no, os, pl, pt, ro, ru, sh, sk, sl, sq, sr, sv, sw, tr, uk, vec, vi)
с (Брзо додавање категорија Градови во Хрватска (со користење на HotCat))
[[war:Rijeka]]
[[zh:里耶卡]]
 
[[Категорија:Градови во Хрватска]]