Ричард Кромвел: Разлика помеѓу преработките

Додадени 37 бајти ,  пред 10 години
с
r2.6.4) (Бот Додава: be:Рычард Кромвель
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Бот Додава: ro:Richard Cromwell)
с (r2.6.4) (Бот Додава: be:Рычард Кромвель)
 
[[an:Richard Cromwell]]
[[be:Рычард Кромвель]]
[[bg:Ричард Кромуел]]
[[cs:Richard Cromwell]]
127.214

уредувања