Анаполис (Мериленд): Разлика помеѓу преработките

с
r2.7.1) (Бот Додава: fy:Annapolis (Maryland)
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Бот Менува: lt:Anapolis (Merilandas))
с (r2.7.1) (Бот Додава: fy:Annapolis (Maryland))
[[fo:Annapolis]]
[[fr:Annapolis]]
[[fy:Annapolis (Maryland)]]
[[gl:Annapolis, Maryland]]
[[ko:아나폴리스 (메릴랜드 주)]]
86.434

уредувања