Разлика помеѓу преработките на „Фолклор“

Додадени 39 бајти ,  пред 9 години
с
r2.6.3) (Бот Додава: ky:Фольклор, su:Folklor
(средување)
с (r2.6.3) (Бот Додава: ky:Фольклор, su:Folklor)
[[csb:Fòlklor]]
[[kk:Фольклор]]
[[ky:Фольклор]]
[[ku:Folklor]]
[[lad:Folklor]]
[[sr:Фолклор]]
[[sh:Folklor]]
[[su:Folklor]]
[[fi:Kansanperinne]]
[[sv:Folklore]]
5.830

уредувања