Разлика помеѓу преработките на „Разговор со корисник:Mico1221“

Создадена страница со: {{subst:бб-предупреди-причина|Хипербола|header=1|no content --Iste Praetor (разговор) 15:41, 27 октомври 2011...
(Создадена страница со: {{subst:бб-предупреди-причина|Хипербола|header=1|no content --Iste Praetor (разговор) 15:41, 27 октомври 2011...)
 
(нема разлика)
31

уредување