Разлика помеѓу преработките на „Општествени науки“

Нема измена во големината ,  пред 8 години
с
r2.7.2+) (Бот Менува: zh-min-nan:Siā-hoē kho-ha̍k
с (r2.6.4) (Бот Менува: uk:Суспільні науки)
с (r2.7.2+) (Бот Менува: zh-min-nan:Siā-hoē kho-ha̍k)
[[ast:Ciencies sociales]]
[[az:İctimai elmlər]]
[[zh-min-nan:Siā-hōehoē kho-ha̍k]]
[[ba:Йәмғиәт фәндәре]]
[[be:Грамадскія навукі]]
43.100

уредувања