Разлика помеѓу преработките на „Географија на Нов Зеланд“

с
r2.5.4) (Бот Додава: fi:Uuden-Seelannin maantiede
с (Бот Брише: de:Geographie Neuseelands)
с (r2.5.4) (Бот Додава: fi:Uuden-Seelannin maantiede)
[[ru:География Новой Зеландии]]
[[sq:Gjeografia e Zelandës Re]]
[[fi:Uuden-Seelannin maantiede]]
[[sv:Nya Zeelands geografi]]
[[uk:Географія Нової Зеландії]]
5.665

уредувања