Отвори го главното мени

Промени

Додадени 18 бајти ,  пред 8 години
с
r2.5.2) (Бот Додава: eu:Autokrazia
[[en:Autocracy]]
[[es:Autocracia]]
[[eu:Autokrazia]]
[[fa:یکه‌سالاری]]
[[fr:Autocratie]]
24.401

уредување