Разлика помеѓу преработките на „Шефилд“

Додадени 16 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: az:Şeffild
с (r2.7.1) (Бот Додава: hr:Sheffield)
с (r2.7.1) (Бот Додава: az:Şeffild)
[[af:Sheffield]]
[[ar:شفيلد]]
[[az:Şeffild]]
[[be:Горад Шэфілд]]
[[be-x-old:Шэфілд]]
[[hu:Sheffield]]
[[mr:शेफील्ड]]
[[ro:Sheffield]]
[[nah:Sheffield]]
[[nl:Sheffield]]
[[pl:Sheffield]]
[[pt:Sheffield]]
[[ro:Sheffield]]
[[qu:Sheffield]]
[[ru:Шеффилд]]
5.104

уредувања