Разлика помеѓу преработките на „1961“

Додадени 23 бајти ,  пред 8 години
с
r2.5.5) (Бот Додава: ang:1961 Менува: ne:सन् १९६१
с (r2.6.4) (Бот Менува: kk:1961 жыл)
с (r2.5.5) (Бот Додава: ang:1961 Менува: ne:सन् १९६१)
[[af:1961]]
[[am:1961 እ.ኤ.አ.]]
[[ang:1961]]
[[ar:ملحق:1961]]
[[an:1961]]
[[nl:1961]]
[[nds-nl:1961]]
[[ne:सन् १९६१]]
[[new:ई सं १९६१]]
[[ja:1961年]]
43.100

уредувања