Предлошка:Германија-био-никулец: Разлика помеѓу преработките

с
нема опис на уредувањето
сНема опис на уредувањето
сНема опис на уредувањето
| subject = [[биографија|биографска]]
| qualifier = за личност од [[Германија]]
| category = Никулци за германциГерманци
| tempsort =
| name = Шаблон:Германија-био-никулец