Моч: Разлика помеѓу преработките

Додадени 24 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Додава: be-x-old:Брулі
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: lv:Urīns)
с (r2.7.1) (Бот Додава: be-x-old:Брулі)
[[ay:Chhuxu]]
[[be:Мача]]
[[be-x-old:Брулі]]
[[br:Troazh]]
[[bg:Урина]]
86.434

уредувања