Знаме на Гренада: Разлика помеѓу преработките

с
r2.7.1) (Бот Додава: nds:Flagg vun Grenada
[проверена преработка][проверена преработка]
с Бот Додава: jv:Gendéra Grenada
с r2.7.1) (Бот Додава: nds:Flagg vun Grenada
Ред 45:
[[ja:グレナダの国旗]]
[[no:Grenadas flagg]]
[[nds:Flagg vun Grenada]]
[[pl:Flaga Grenady]]
[[pt:Bandeira de Granada]]
86.434

уредувања