Медицина: Разлика помеѓу преработките

Одземени 7 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.2) (Бот Менува: iu:ᑖᒃᑎ
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.6.2) (Бот Менува: nds-nl:Genaeskeunde)
с (r2.7.2) (Бот Менува: iu:ᑖᒃᑎ)
[[ia:Medicina]]
[[ie:Medicina]]
[[iu:ᑖᒃᑎ/taakti]]
[[os:Медицинæ]]
[[is:Læknisfræði]]
8.502

уредувања