Отвори го главното мени

Промени

Додадени 30 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: csb:Zëma, mn:Өвөл
[[pam:Karimlan]]
[[ka:ზამთარი]]
[[csb:Zëma]]
[[kk:Қыс]]
[[kv:Тӧв]]
[[xmf:ზოთონჯი]]
[[ms:Musim sejuk]]
[[mn:Өвөл]]
[[nah:Cehuetzilizpan]]
[[nl:Winter]]
86.434

уредувања