Хелена (Монтана): Разлика помеѓу преработките

с
r2.7.1) (Бот Додава: fy:Helena (Montana)
[проверена преработка][проверена преработка]
Нема опис на уредувањето
с (r2.7.1) (Бот Додава: fy:Helena (Montana))
[[fa:هلنا]]
[[fr:Helena (Montana)]]
[[fy:Helena (Montana)]]
[[gl:Helena, Montana]]
[[ko:헬레나 (몬태나 주)]]
[[ht:Helena, Montana]]
[[ku:Helena (Montana)]]
[[mrj:Хелена (Монтана)]]
[[la:Helenopolis (Montana)]]
[[lv:Helina]]
[[nn:Helena i Montana]]
[[oc:Helena (Montana)]]
[[mrj:Хелена (Монтана)]]
[[pnb:ہیلینا]]
[[pl:Helena (Montana)]]
86.434

уредувања