Семантика: Разлика помеѓу преработките

Додадени 38 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Додава: th:อรรถศาสตร์
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: be:Семантыка)
с (r2.7.1) (Бот Додава: th:อรรถศาสตร์)
[[tl:Semantika]]
[[ta:சொற்பொருளியல்]]
[[th:อรรถศาสตร์]]
[[tr:Anlambilim]]
[[uk:Семантика]]
86.434

уредувања