Магента: Разлика помеѓу преработките

Додадени 37 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.2) (Бот Додава: uk:Маджента (колір)
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.6.5) (Бот Додава: yi:מאדזשענטא)
с (r2.7.2) (Бот Додава: uk:Маджента (колір))
[[sv:Magenta]]
[[tr:Galibarda]]
[[uk:Маджента (колір)]]
[[yi:מאדזשענטא]]
[[zh:洋紅色]]
4.138

уредувања