Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Починати во 1512 година“

с
r2.7.2) (Бот Додава: id:Kategori:Kematian 1512
с (r2.6.4) (Бот Додава: ms:Kategori:Kematian 1512)
с (r2.7.2) (Бот Додава: id:Kategori:Kematian 1512)
[[ko:분류:1512년 죽음]]
[[bpy:থাক:মারি ১৫১২-এ মরিসিতা (দৌ ইসিতা)]]
[[id:Kategori:Kematian 1512]]
[[is:Flokkur:Fólk dáið árið 1512]]
[[it:Categoria:Morti nel 1512]]
109.264

уредувања