Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Починати во 1289 година“

с
r2.7.2) (Бот Додава: sw:Jamii:Waliofariki 1289
с (r2.6.4) (Бот Додава: war:Category:Mga namatay han 1289)
с (r2.7.2) (Бот Додава: sw:Jamii:Waliofariki 1289)
[[it:Categoria:Morti nel 1289]]
[[ka:კატეგორია:გარდაცვლილი 1289]]
[[sw:Jamii:Waliofariki 1289]]
[[la:Categoria:Mortui 1289]]
[[new:पुचः:१२८९य् मदुगु]]
109.264

уредувања