Разлика помеѓу преработките на „T (латиница)“

Додадени 34 бајти ,  пред 8 години
с
r2.6.4) (Бот Додава: mhr:T (латин тиште)
с (r2.7.1) (Бот Додава: su:T)
с (r2.6.4) (Бот Додава: mhr:T (латин тиште))
[[mzn:T]]
[[ms:T]]
[[ro:T]]
[[nah:T]]
[[nl:T (letter)]]
[[nn:T]]
[[nrm:T]]
[[mhr:T (латин тиште)]]
[[uz:T (harf)]]
[[pl:T]]
[[pt:T]]
[[ro:T]]
[[qu:T]]
[[ru:T (латиница)]]
126.096

уредувања