Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Починати во 1194 година“

с
r2.7.2) (Бот Додава: id:Kategori:Kematian 1194
с (r2.6.4) (Бот Додава: ms:Kategori:Kematian 1194)
с (r2.7.2) (Бот Додава: id:Kategori:Kematian 1194)
[[ko:분류:1194년 죽음]]
[[bpy:থাক:মারি ১১৯৪-এ মরিসিতা (দৌ ইসিতা)]]
[[id:Kategori:Kematian 1194]]
[[it:Categoria:Morti nel 1194]]
[[la:Categoria:Mortui 1194]]
109.264

уредувања