Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Починати во 1090 година“

с
r2.7.2) (Бот Додава: id:Kategori:Kematian 1090
с (r2.6.4) (Бот Додава: war:Category:Mga namatay han 1090)
с (r2.7.2) (Бот Додава: id:Kategori:Kematian 1090)
[[ko:분류:1090년 죽음]]
[[bpy:থাক:মারি ১০৯০-এ মরিসিতা (দৌ ইসিতা)]]
[[id:Kategori:Kematian 1090]]
[[it:Categoria:Morti nel 1090]]
[[la:Categoria:Mortui 1090]]
109.264

уредувања