Отвори го главното мени

Промени

Додадени 30 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.2) (Бот Додава: ne:सन् १७१२
[[nah:1712]]
[[nl:1712]]
[[ne:सन् १७१२]]
[[new:सन् १७१२]]
[[ja:1712年]]
43.100

уредувања