Отвори го главното мени

Промени

Додадени 30 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.2) (Бот Додава: ne:सन् १७८१
[[nah:1781]]
[[nl:1781]]
[[ne:सन् १७८१]]
[[new:सन् १७८१]]
[[ja:1781年]]
43.100

уредувања